Net als in 2023 was de gemiddelde buitentemperatuur ook in 2024 11,8 graden Celsius. Onze activiteiten binnen zorgen zo nu en dan voor wat meer warmte en op andere momenten op enige verkoeling. Pickleball doen we voorlopig nog enkele maanden binnen. Er zijn begin 2025 drie uurtjes Pickleball gepland op 8 en 9 januari. Kijk voor de (afwijkende) tijd naar de agenda.
We hopen dat onze recepten in 2024 toen en ook in het nieuwe jaar nog zullen bijdragen aan een gezonde voeding. De traditie van oliebollen met Oud en Nieuw is misschien niet het gezondste, maar wie daarvan kan genieten hoeft het zeker niet te laten. En wie ze bij ons koopt steunt het goede doel. In 2025 richten we ons op lichamelijke (yoga)oefeningen voor thuis. We hopen dat iedereen de tijd neemt ze uit te proberen en hopelijk op te nemen in een dagelijks of wekelijks ritme.
Oliebollendag
Op 31 december wordt er traditioneel weer een massa oliebollen gebakken. Ook op ons Sportcentrum. Kom langs, proef er eentje en koop er dan nog wat meer voor het goede doel bij ons. De opbrengst gaat naar het Expertisecentrum Florence voor jong dementerenden. De oliebollen kosten 1 Euro per stuk. Ze zijn te koop van 9 tot 14 uur. Wees er wel op tijd bij, want op=op. Er is ook een inloop ochtend voor Pickleball (binnen) en tennis (buiten) van 9.30-12.30. Er worden dan korte partijen van een half uur gespeeld waarbij je elke keer tegen een ander speelt. Hiervoor hoef je je niet aan te melden en deelname is gratis.
Nieuwe tarieven in 2025
Voor één les per week 35€ per maand, wat neerkomt op 8,75€ per les in 48 weken (voor Ooievaarspashouders 17,50€ per maand)
Voor twee lessen per week 56€ per maand, oftewel 7€ per les (voor Ooievaarspashouders 30,50€ per maand).
Vergeet niet om, indien van toepassing, meteen in het nieuwe jaar de Ooievaarspas te laten scannen.
Voor de agenda
Dinsdag 31 december 9-14 uur versgebakken oliebollen te koop.
Op woensdag 8 (10-11 uur) en donderdag 9 januari (10-11 en 11-12 uur) is Rick de Pickleball coach voor de Hart voor Sport deelnemers weer aanwezig.
Voor de regels raadpleeg www.pickleballholland.nl/en/links/(in de grote hal, baan B). Dit is in de plaats van de reguliere les.
Yoga op 8, 15, 22 en 29 januari 11:15-12:15 uur, prijs 8€ (in de grote hal, baan B)
In verband met Oud en Nieuw zijn we nog tot 5-1-2025 gesloten.
Yoga-oefening voor thuis 1
Deze eerste oefening van 2025 is voor de (lage) rug en het bekken.
We beginnen eenvoudig. Nog voordat je opstaat kan dit dagelijks worden gedaan.
- Ga of blijf op de rug liggen
- Plaats de voeten plat op matras/laken en trek de knieën rustig naar de borst (zorg dat het weinig kracht kost)
- Door uw neus naar de knieën te brengen wordt de rug volledig gerekt (bij nekklachten laat u het hoofd liggen)
- Lukt het niet met beide knieën tegelijk, doe het dan wisselend met de ene en daarna met de andere knie
- Doe dat in totaal 3 keer en 10 tellen lang
Door van links naar rechts te wiegen of rondjes te draaien wordt de lage rug gemasseerd
Maandag
09:30 – 10:30 uur Sport en spel, fitness met stoel
10:00 – 11:00 uur Badminton
10:30 – 11:30 uur Sport en spel, fitness met stoel
11:30 – 12:30 uur Sport en spel, fitness met stoel
Woensdag
09:00 – 10:00 uur Sport en spel, fitness met stoel
10:00 – 11:00 uur Sport en spel, fitness zonder stoel
11:15 – 12:15 uur Yoga
Donderdag
10:00 – 11:00 uur Sport en spel, fitness zonder stoel
11:00 – 12:15 uur Sport en spel, fitness zonder stoel, (incl. buikspier-kwartier)
Wij wensen jullie een fijne jaarwisseling
en
een heel gezond en gelukkig 2025